27 Aralık 1981 tarihinde İstanbul'da doğdum. Büyüdüm bankacı oldum. Kendimi bildim bileli hayalperestim. Her boş anımda; bankta otururken, uyumaya hazırlanırken ve hatta izlediğim bir program reklam arasındayken bile mütemadiyen hayallere dalarım. Bazen iş toplantılarında bile :) Ailem ve yakınlarım bu yönümü pek sevmez. Ama ben herkesi olduğu gibi severim :) Büyüdüğümde öğrendim ki zaten hiçbir şey gerçek değilmiş. Her şey hayalmiş. Yani ben, doğru yoldaymışım :) Bilirsiniz, quantum universe!
   Quantum demişken, evet meraklıyım. Birincil ilgi alanım olmakla birlikte, ÖYD (Ölüme Yakın Deneyimler), Parapsikolojinin tüm kırılımları ve ölüm olgusu bende sonu gelmeyecek bir hobi halini aldı. Ölüm sonrası senaryolar geliştirmekten tutun da, paralel evrenlere kadar, atomun dibinden tutun da izafiyet, düalite kavramlarına kadar sürekli bir fikrim oluyor. Bu bazen beni çok yorsa da elimde değil. Gözümün gördüğü, kulağımın duyduğu ya da dokunabildiğim şeyler artık ilgimi çekmez oldu. Ötesinde olabilitesi yüksek fikirler, senaryolar, deli sorular ve bir o kadar da cevapları...
   Düzende ayakta durabilmek adına çalışıyorum diyebilirim. İnsanlar çalışmak için değil, yaşamak için yaratılmışlardır inancındayım; fakat öyle bir düzen ki çalışmazsam yaşayamam :) Dediğim gibi düzen, beni çalışmak zorunda kılıyor. Aksi durumda çalışmaya karşıyım :) Çalışmak zorunda olmasaydım, evrenin her yerini gezmek ve öğrenebileceğim her şeyi öğrenmek isterdim. İşte bu sebepledir ki çalışmanın dışında kalan zamanlarımı araştırmaya, okumaya, bütçem ve zamanım elverdiğince gezmeye ve hepsinden önemlisi ve maaliyetsizi, hayal kurmaya adadım:)
   Bu platformda sadece kendi fikirlerime (...ve BABAMIN...) yer veriyor olacağım. Belki kendimce tavsiyelerde bulunabilirim. Deneyimlerimi, anılarımı aktarabilirim vs. Yinelemem gerekirse, sadece ve sadece benim fikirlerimdir, varsayımlarımdır, argümanlarımdır. Yanlıştır, doğrudur, saçmadır, saçmasapandır, iyidir, kötüdür... Beni bağlar ;) Kimse okusun diye de yapmıyorum bunu. Asla reklamı falan da olmayacaktır sitemin. Tesadüfen biri denk gelir ve okursa, "Demek ki o anda bunu bulması gerekiyormuş ki bulmuş." yorumunu yaparım. Bir hatırlatma: Hiçbir şey tesadüf değildir ;)


 

    Selametle...